o_firmie

O firmie

Nasza historia i doświadczenie

central_heating_radiators_and_valvesFirma Kuczek-Instalacje powstała w 1985 roku. Założycielem firmy jest Zdzisław Kuczek, który po dziś dzień wraz z synem prowadzą firmę usługową głównie na terenie powiatu radziejowskiego, ale również i całego kraju. Działamy na rynku instalacyjnym od dawna, mając ogromne doświadczenie praktyczne i wiedzę jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Czym się zajmujemy

Firma koncentruje się na wykonawstwie instalacji wodno–kanalizacyjnych, grzewczych i wentylacji. Posiadamy wykształconą kadrę pracowniczą z tytułami mistrzowskimi i czeladniczymi, która była poprzedzona ciężką nauką zawodu.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki zakres usług począwszy od drobnych prac hydraulicznych po duże inwestycje. Od konkurencji odróżnia nas fakt, że terminowo dotrzymujemy zawartych umów, fachowo i profesjonalnie podchodzimy do zadań stawianych nam przez klientów, a sprzęt, który posiadamy daje nam możliwości szybkiego rozwiązania problemu.

Po zakończeniu inwestycji swoich klientów obejmujemy gwarancją rękojmi na wykonane roboty, usuwając zaistniałe awarie w możliwie jak najkrótszym czasie.

Nowoczesne rozwiązania

Współpracujemy z największymi producentami z działu sanitarnego, wentylacji oraz ciepłownictwa przez co możemy dostosować ofertę, aby w pełni zaspokoić potrzeby inwestora. Doświadczenie, które mamy poszerzamy szkoląc się na bieżąco w ramach innowacyjnych technologii wprowadzając je do naszej oferty tak, aby nasze instalacje były jak najbardziej energooszczędne i komfortowe.